Zvukotoulání

je prožitkový workshop, který vám nabízí příležitost k relaxaci, uvolnění a srovnání myšlenek, pokud si to dovolíte.

zvukotoulani

Hudba je naší věrnou přítelkyní, učitelkou a velkou inspirací. Jsme zakladatelky projektu Hudba batolatům.

Jmenujeme se Saša a Marina. Narodily jsme se na daleké Sibiři a od roku 2012 působíme v Praze.

Jsme profesionální hudebnice, milujeme hudbu, své povolání a jsme vděčné vesmíru za to, co všechno přináší do našich životů.

Na co se na workshopu můžete těšit?

Seznámíme se se základními způsoby hry na jednoduché rytmické a melodické nástroje z různých kultur (kalimba, tongue drum, travel cajon, šamanský buben a dalšími). 
Spolu budeme zkoumat a objevovat barevné souzvuky. Budeme se toulat krajinou zvuků, abychom se mohly ponořit do sebe a rozeznít své nitro hudbou.
Během workshopu pomocí jednoduchých etnických nástrojů společně vytvoříme příjemné a bezpečné prostředí, ve kterém každý bude mít prostor k projevu své kreativity. 
Zároveň je to ale také možnost být součástí celku a skrz zvuky, hudbu, které budeme spolu tvořit se můžeme vzájemně vnímat a naslouchat vnitřním světům ostatních účastníků.

Workshop je určen pro dospělé bez nutnosti předešlých zkušeností s hudbou. Je zapotřebí jen vlastní odhodlání a ochota vypravit se do neznáma.

Kdy: 24. srpna od 18:00 (délka 2 h. 30 min.)
Kde: Rybalkova 55, Studio Rybalka
Cena:

pro jednu osobu je 500 Kč,

pro dvě osoby  je 900 Kč.

Objednávkový formulář

Podmínky platby:

po vyplnění formuláře vám v nejbližší době vystavíme fakturu, po jejímž uhrazení vám bude rezervováno místo na naší akci.

Storno podmínky:

Pokud potřebujete svoji účast zrušit, prosíme oznamte nám to buď na email info@hudbabatolatum.cz,

nebo na telefonní číslo/whatsapp +420 775 450 885.

Zrušení účasti 2 dní před konáním akce– vzniká storno poplatek v plné výši. Pokud se účastník nemůže kurzu zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka – tuto změnu akceptujeme i v den konání akce, v tomto případě se žádný storno poplatek neplatí. Pokud dojde k zrušení workshopu ze strany lektora, účastnický poplatek bude v plné výši vrácen bankovním převodem na účet, ze kterého byl workshop uhrazen.

O osobní údaje zadané do formuláře budeme pečovat podle Zásad o zpracování osobních údajů.

Těšíme se na vás!

Malinký střípek z workshopu 18. února 2023.