„Tralaladění“

prožitkové setkání s hudbou

„Tralaladění“ je naše třetí „dítě“, které se narodilo ve stejné rodině, ale podobně jako dvě předchozí „děti“ („Teče hudba, teče“ a „sNěžné tóny“) má svůj osobitý charakter a povahu odlišnou od svých předchozích „sourozenců“.

„Tralaladěni“ není příběh, ale ani koncert. Nelze říct, že by byl pouze pro děti nebo pouze pro dospělé. Každý se v něm stává tvůrcem dění, kde se na sebe budeme po celou dobu ladit pomocí hudby. Hudba je zde jemnou nití, která neviditelně propojuje všechny přítomné.

Pro někoho bude „Tralaladění“ možná výzvou, protože je na každém z nás, jaký prostor spolu vytvoříme a čím ho naplníme. Naší vizí je naplnit prostor autenticitou a důvěrou, jemností a hravostí, spolubytím v radosti a otevřenosti.

Věříme, že každý účastník si bude moct najít svoji úlohu, činnost a aktivitu.

„Tralaladění“ se od předchozích vystoupení také liší tím, že je celé sestavené z písniček, které Marina složila k této příležitosti. Texty k písničkám jsou zajímavou symbiózou dětských rozpočítadel, říkanek s ukazováním a vlastních textů.

Směle se můžete zúčastnit „Tralaladění“ pokud:

máte rádi hudbu a spontánní aktivity,
hledáte inspirativní vstřícné prostředí,
oceníte, že děti mohou vše osahat, vyzkoušet, volně se pohybovat a volně si hrát,
jste otevření dívat se na svět dětskýma očima.

Délka akce je cca 60 minut.

Ceník:

Základní vstupenka (1 dospělý a 1 dítě) je 700 , další sourozenec od 4 měsíců je 100 Kč.

Rodinné vstupné (2 dospělí a 1 dítě) je 1200 , platí pouze pro členy rodiny. Další sourozenec je 100 Kč.

Dospělý (bez dítěte /s dítětem do 4 měsíců) 600 Kč.

Objednávkový formulář

Podmínky úhrady vstupenky:

po vyplnění formuláře vám v nejbližší době vystavíme fakturu, po jejímž uhrazení vám bude rezervováno místo na naší akci.

Storno podmínky:

Zrušení účasti do 48 hodin před začátkem konání akce:– vzniká storno 50 % z uhrazené částky a zbytek uhrazené částky se vrací.

Zrušení účasti 24 hodin před konáním koncertu– vzniká storno 100 % a celou částkou tak přispíváte na rozvoj Hudby batolatům. Pokud za sebe pošlete náhradníka – tuto změnu akceptujeme i v den konání akce, v tomto případě se žádný storno poplatek neplatí.

Pokud dojde k zrušení akce z naše strany, vstupné v plné výši bude vráceno převodem na bankovní účet, ze kterého byla akce uhrazená.

Pokud byste se chtěli přihlásit jako náhradník, můžete to udělat prostřednictvím stejného formuláře.
Políčko s nadpisem „Vyprodáno“ bude stále aktivní a můžete si ho tedy zvolit.

O osobní údaje zadané do formuláře budeme pečovat podle Zásad o zpracování osobních údajů.